Профільне навчання

“Програмування на Java” 6-7 клас

Метою навчання є продовження формування в учнів інформаційної культури та інформатичної компетентності для реалізації їх творчого потенціалу та соціалізації у суспільстві завдяки здатності достворення програмних додатків, наближених за рівнем до вимог сучасного ІТ-ринку.

Спеціальний курс“Програмування на Java” є професійно-орієнтованим доповненням курсу інформатики старшої школи, а також логічним продовженням та розвитком розділу “Алгоритми і програми” курсу інформатики основної школи.

Завданнями вивчення спеціального курсу “Програмування на Java” є:

·     формування знаннь розробника програмного забезпечення, підтвердженому міжнародними корпоративними сертифікатами;

·     формування в учнів абстрактного аналітичного мислення, необхідного для оперування сучасними професійними технологіями об’єктного програмування;

·     розвиток в учнів готовності застосовувати надбаний комплекс знань й умінь при вивченні інших навчальних предметів, особливо СТЕМ-профілю;

·     підготовка учнів до участі в корпоративних олімпіадах та хакатонах, що проводяться провідними вітчизняними компаніями з розробки програмного забезпечення;

·     формування мотиваційних факторів в учнів старших класів для професійного вивчення програмування безпосередньо в середній школі.

“Іноземна філологія”  6-7 клас

Вивчення 5 год англійської мови та по 2 год французької чи німецької мов. Крім того, за вибором учня 1 год польської мови, якщо не вивчав упродовж 1-5 класів та 2 год, якщо у перелічених класах вивчалася.