Методичне об’єднання вчителів іноземної мови

Колектив Кафедри “Іноземної мови”
Новини кафедри

Вітаємо переможців олімпіади з англійської мови

Дякуємо за участь та перемогу в II етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови:

І місце Малишевський Арсен – 7-Б клас
ІІ місце Новицький Кирило – 7-А клас
Гарматюк Софія – 6-А клас
Завальська Ярина – 5-А клас
ІІІ місце Саган Юліана – 6-А клас
Макар Софія – 4-А клас

А також вітаємо вчителів: Мудрицьку Н.Я., Матіїв С.М., Лагдан Т.І., Олексюк О.І. та бажаємо подальшої перемоги на ІІІ етапі Малишевському Арсену!!!!

Тиждень іноземних мов

Предметні тижні у школі — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності. Тиждень іноземної  мови – це завжди цікаво, пізнавально, захопливо. Упродовж 11 – 15 листопада в ліцеї проводились заходи до Тижня іноземної мови.

На розвиток пізнавальної діяльності учнів та  виховання командного духу та відчуття відповідальності та  співдружності були спрямовані заходи вчителів англійської мови Олексюк О.І. «Quiz show»  (1-в) та урок-конференція вчителя німецької мови Корнило Н.Є. «Німеччина: історія і сьогодення».

Тиждень іноземних мов 1

Змагання для знавців англійської мови під назвою “We love English” пройшли серед учнів 1-х класів (вчитель Лагдан Т.І..), де ліцеїсти вдосконалювали знання з англійської мови, розвивали логічне мислення, пам’ять, увагу, а допомагали їм учні-випускники 7-а класу.

Тиждень іноземних мов 2

Розвиваючи  та вдосконалюючи граматичні та лексичні навички, навички аудіювання, говоріння та правопису, учні  вчителя англійської мови Луцької М.Р. та вчителя французької мови Липовецької О.С. презентували свої учнівські проєкти.

Тиждень іноземних мов 3

На підвищення мотивації щодо вивчення англійської мови та комп’ютерних технологій був спрямований бінарний урок вчителя англійської мови Матіїв С.М.

Тиждень іноземних мов 4