Методичне об’єднання вчителів математики, інформатики та економіки

Колектив метод об’єднання
“Математики, Інформатики та Економіки”
Новини кафедри

IF Fest

Вперше в Івано-Франківську відбувся “IF Fest”. Це технічна виставка та квест, який організував Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради спільно зі шкільними та позашкільними секціями. До проведення даної події приєдналися і вчителі та учні гімназії №2. Олена Дмитрівна Мішагіна провела майстер клас з програмування електронної машинки в чому їй допомагали: Данило Бабенко, Іван Квич, Юра Команіцький.
Також навчальні заклади могли продемонструвати, якою науково-технічною роботою вони займаються і розповісти про свій навчальний заклад. Тут нас представляли Іван Степанович Мельник та Андрій Ткач, Настя Балан і Наталя Радчук.

IF Fest

Результати ІІ етапу олімпіади з інформаційних технологій

Переможці олімпіади з інформаційних технологій

І місце Косик Ігор
ІІ місце Рибчук Артур
Дудій Юлія
ІІІ місцеДобрянський Данило
Гейзеровський Дмитро
Олексевич Наталія
Шумин Анастасія

Всесвітня акція “Година коду”

В рамках проведення заходів Всесвітньої акції “Година коду” учні гімназії №2 відвідали Університет імені Короля Данила. Дякуємо за цікаво проведений час.

година коду

Керівник методичного об’єднання:

Бородуліна Жанна Ігорівна: учитель економіки, “вищої категорії”.

Вчителі:

Косар Геннадій Степанович: директор, учитель математики, “спеціаліст вищої категорії” , “учитель – методист”

Виноградова Марія Миколаївна: учитель математики, “спеціаліст вищої категорії”, “учитель – методист”

Балан Галина Ярославівна: учитель математики, “спеціаліст вищої категорії”

Гуляк Олександра Ярославівна: учитель математики, “вищої категорії”

Романчук Оксана Ярославівна: учитель математики, “спеціаліст І категорії”

Косар Людмила Михайлівна: учитель математики, “спеціаліст вищої категорії”

Мішагіна Олена Дмитрівна: учитель інформатики, “спеціаліст вищої категорії”, “учитель – методист”

Мішагін Руслан Володимирович: учитель інформатики, “спеціаліст І категорії”

Мельник Іван Степанович: учитель інформатики, “спеціаліст ІІ категорії “