Методичне об’єднання вчителів суспільствознавчих дисциплін

Керівник методичного об’єднання:

Грабаня Христина Ярославівна: учитель історії та права, “спеціаліст вищої категорії”.

Учителі:

Тимчук Богдан Романович: учитель історії, права та “”Людина і світ”, спеціаліст І категорії.

Гук Ігор Йосипович: учитель Захисту Вітчизни, спеціаліст ІХ кваліфікаційного розряду

Тиждень суспільствознавчих дисциплін у 2017-2018 рр.

(проведеня в контексті Всеукраїнського тижня права)

Дата Назва заходу Місце проведення Відповідальний
1. 06.12.2017 р. Засідання МО щодо проведення предметного тижня Кабінет №1 Грабаня Х.Я.
2. 06.12.2017 р. Гра “Козацька вдача, як вогонь, гаряча” Актовий зал Грабаня Х.Я.
3. 06.12.2017 р. Виставка літератури “Знай свої права” Бібліотека Сенчакович М.В.
4. 06-08.12.2017 р. Конкурс постерів “Я- захисник” Фойє Гук І.Й.
5. 07.12.2017 р. Участь команди гімназії №2 у Загальноміському брейн-ринзі з права ПНУ ім. Стефаника Грабаня Х.Я.
6. 12.12.2017 р. Відкритий урок “Права, свободи обов’язки громадян”(6-Б клас) Кабінет №1 Грабаня Х.Я.
7.  12.12.2017 р. Загальногімназійний правовий квест “Феміда” (За підтримки Національної юридичної академії) Гімназія №2 Дебрівська А. Р.

Грабаня Х.Я.

8.  13.12.2017 р.  Конференція на тему “Соціальна реклама – дієвий спосіб боротьби з правопорушеннями” конференц-зал  Грабаня Х.Я.
9. 14.12.2017 р. Конкурс “Правовий олімп” Кабінет 10 Тимчук Б.Р.

Науково-методична проблема методичного об’єднання

Формування громадянських компетентностей на уроках історії, правознавства та “Захисту Вітчизни”

Науково-методичні проблеми, над якими працюють члени об’єднання

№   Прізвище вчителя Проблема, над якою працює Вид узагальнення
1. Грабаня Х.Я. “Розвиток громадянських компентностей гімназистів за допомогою дослідницьких навиків” опис роботи
виступ, презентація
2. Тимчук Б.Р. “Краєзнавча робота як засіб патріотичного виховання” доповідь
3. Гук І.Й. “Військово – патріотична підготовка як основа формування громадянських компентностей” виступ
Новини кафедри

Гра “Павутинка дружби” (1-В клас)

Друг — це найкраще, що в тебе може бути, і найкраще, чим можеш бути ти. (Дуглас Пейджест)

Передвеликодній майстер-клас організований психологічною службою міста на базі МДЕС

17 квітня 2019 року на базі міської дитячої екологічної станції психологічною службою організовано передвеликодній майстер-клас. Упродовж двох годин, слухаючи великодні оповідки казкарки Віталії Савченко, діти майстрували великодні пряники та прикрасу для великоднього кошика, у цьому їм допомагали керівники гуртків МДЕС, які на завершення майстер-класу провели пізнавальну екскурсію. Діти отримали не лише практичні навички, а й естетичне задоволення.

16.04 відбулися батьківські збори у 1-В класі

Хочеш дізнатися правду , запитай у дитини.
У світі є лише одна по-справжньому чарівна дитина – і кожна мати її знає.
Коли у Сент Екзюпері запитали: «Чи варто балувати дітей?», Він відповів: «Неодмінно балуйте, невідомо, які випробування їм приготувало життя».
Сент Де Екзюпері

Тренінгове заняття “Ефективна комунікація” (3-А клас)

Для успіху в житті вміння спілкуватися з людьми набагато важливіше за наявність таланту.

Джон Леббок

Гра-знайомство “Конвенція ООН про права дитини” (1-Б)

Конвенція з прав дитини є першим і основним міжнародно-правовим документом обов’язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини. Документ складається з 54 статей, що деталізують індивідуальні права осіб віком від народження до 18 років (якщо згідно застосовним законам повноліття не настає раніше).
У 2019 році світова спільнота відзначатиме 30-річчя підписання Конвенції ООН про права дитини.